Kodi TV Tutorial Shqip IPTVKodi TV Tutorial Shqip IPTV

Tutoriali per ta instaluar IPTV Shqip ne platformen KODI

You might also like More from author

26 Comments

 1. IPTV SHqip says

  Ju lutem kliko ne kete link per te downlodu m3u file me list te 4000 kanaleve ne iptv . ju mund ti shkoni kete file nga VLC ne komputer. klik ne kete link instalo dhe shiko falas

  http://ecut.io/DseW9L

 2. Gavin Chase says

  Doesnt this work anymore? No zip file found

 3. THANOS TZATZIS says

  pse nuk fuksionon????

 4. durim neziri says

  kur po e regjistroj adressen http://kodi.al/Albdroid, me shfaqet nje njoftim

  Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. would you like to add anyway?

  Cfar duhet te bej ne kete rast ??

 5. Sxt Box says

  faleminderit thuaj atij qe e ka ber kete addon shoku edhe besoj se je duke pare akoma me kete addon,

 6. Sock4 sock5 says

  buk e nxjerr linkun o shoku un e kam 16.1 programin

 7. Eshref Sadiku says

  shumë video bukur po linku?

 8. Fisnik Krasniqi says

  nuk po bojka sorsi

 9. Lindi Bislimaj says

  qysh me shakrku ket kodin bre plz kthema

 10. technology web says

  best app albania tv
  technology web

 11. Shimi kungji says

  Iptv 100€ viti

 12. Shimi kungji says

  iptv shqip

 13. saimir tafa says

  dua vetem nje pergjigje nga ju faleminderit

 14. saimir tafa says

  Pershendtje jam saimiri, dua te them kte link  qe e pashe tek vidio jote te kodi  iptv nuk punon duhet te gjehet disa here ne internet, per linket e reja, njerezit lodhen dhe merziten  dhe ti i ben shume shpejte vidiot per mua nuk ka asnje problem por doja vetem per te shikuar canalet e shqiperise   kodi i europes dhe skyin unee shof edhe tek smartfoni faleminderit shume ….

 15. Alban Ballovci says

  pershendetje Bajram une i perdorit kodi 16 po aahtu edhe kodi 17 albdroid nuk eshte kah fuksionon ka diqka te re [ data mar 3 2017]

 16. Mensur Hyseni says

  nuk o tu ba alptroid a keni krejt probleme a veq une

 17. dennis says

  nuk po bon
  nuk po gjen asnje file per me install

 18. Lirim Elshani says

  FLM SHUM VAZHDO

 19. Everything Here says

  Linkun per me shkarku ket file ( setup ) ku mundem me gjet ?

 20. Nexhmedin Avdiovski says

  shum komplimente punojn bukur

 21. rhYnodOns says

  e kam provuar dhe funksionon 100%
  Faleminderit shum!

 22. ADR Trampo says

  linkun me shkarku zip a ka

 23. Arlind Halimi says

  A jon sky sports edhe BT sport?

 24. Art Latifaj says

  sickk

Leave A Reply

Your email address will not be published.

2 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.